Apie mus

"Mano paskola" - tai banko AB „Mano bankas“ vartojimo paskolų paraiškų priėmimo sistema. Sukūrėme ją siekdami užtikrinti operatyvų ir profesionalų aptarnavimą bei greitesnį sprendimų priėmimą. Elektroninis paraiškų priėmimo būdas leidžia mums greičiau įvertinti Jūsų finansinę būklę ir pateikti paskolos pasiūlymą, o Jums – greičiau ir patogiau gauti visą reikiamą informaciją pritaikytą Jūsų individualiam poreikiui bei priimti finansinį sprendimą.

APIE BANKĄ

"Mano bankas" yra naujausias ir šiuo metu mažiausias bankas Lietuvoje. Tačiau mūsų patirtis ir darbas bendruomenės labui prasidėjo dar 1996 – Mano bankas tęsia pertvarkytos kredito unijos „Mano unija“ veiklą. Po sėkmingos daugiau kaip 20 metų veiklos, 2018 metų spalio mėnesį gavome specializuoto banko licenciją ir tapome pirmuoju specializuotu banku Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje. Taip iš didžiausios ir sėkmingiausios kredito unijos Lietuvoje užaugome mes - "Mano bankas". 

Didžiuojamės ilgamete patirtimi ir laimingais Vilniaus regiono gyventojais, kuriems jau daugelį metų padedame geriau valdyti finansus. Tapę "Mano bankas" šią veiklą galime vykdyti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje.
 
Be jau įprastų lanksčių paskolų sąlygų ir individualių poreikių tenkinimo, kuriame mobiliąją programėlę ir internetinės bankininkystės sistemą, kurios taps pagrindiniais "Mano bankas" paslaugų teikimo kanalais. Siekiame, kad bankinės paslaugos būtų prieinamos, lanksčios ir patogios kiekvienam.
 
Mūsų vizija - lengvai prieinamos, puikiai suprantamos, lanksčios ir patogios bankinės paslaugos kiekvienam visoje Europos Sąjungoje.
 
Mūsų misija - būti patikimu partneriu bei draugu mūsų klientams, priimant kasdienius finansinius sprendimus, užtikrinsiančius jų finansinę gerovę.

"Mano bankas" veiklos elektroninė licencija.

© AB "Mano bankas" 1996-2020. Visos teisės saugomos.